Usługi

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Podziel się z nami swoimi potrzebami w zakresie rozwiązań IT opartych o dane, napisz, jakie problemy chciałbyś rozwiązać przy użyciu danych, które są dostępne w twojej organizacji. A może zastanawiasz się dopiero jakie dane należy zebrać, aby usprawnić działanie twojej organizacji? W każdym wariancie możemy Ci pomóc!


Aplikacje internetowe

Budujemy aplikacje internetowe wyspecjalizowane w zbieraniu, przetwarzaniu oraz prezentacji danych. Nasze serwisy i aplikacje internetowe zbierają dane po stronie klienta, mierzą czasy (np. czasy reakcji) z dokładnością do milisekund, a serwisy prezentacyjne obsługują tysiące stron z informacjami ważnymi dla klienta.

Narzędzia analityczne

Konstruujemy wyspecjalizowane narzędzia on-line, służące do analizy napływających danych i ich prezentacji. Typowe aplikacje analityczne pobierają aktualne informacje z zewnętrznych źródeł danych, a po analizach i podsumowaniu wyniki prezentowane są w jak najbardziej czytelnej formie: wykresów 2D i 3D, tabel, lub narracji.

Zarządzanie Eventami

Obsługujemy międzynarodowe konferencje, seminaria i szkolenia. Specjalizujemy się w eventach z obszaru zdrowia publicznego oraz redukcji szkód w więzieniach i w społeczeństwie, a także redukcji szkód związanych z paleniem papierosów. Zapewniamy obsługę delegatów, zarządzanie zgłoszeniami prezentacji, koordynację programu i projektowanie.

Modele predykcyjne

Pomagamy organizacjom podejmować celne decyzje w oparciu o dane. Budujemy modele predykcyjne przy użyciu technik uczenia statystycznego (maszynowego) z uwzględnieniem technik głębokiego uczenia i sieci neuronowych. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi analizy ilościowej, takich jak Python, Pandas, Scikit-Learn, R.